Крива Паланка: Кривопаланчани на Мицковски и Јанушев им ветија победа на Обновата

Жителите на Крива Паланка денес топло ги пречекаа Христијан Мицковски и Игор Јанушев. На главната улица Јоаким Осоговски и на

Read more

Кратово: величенствен пречек на Мицковски, Јанушев и Обновата на Македонија

Топла, Величенствена и победничка атмосвера на митингот на коалицијата за Обнова на Македонија во Кратово.

Read more

Прекрасен перформанс на УМС ВМРО-ДПМНЕ од Кочани во чест на Игор Јанушев

Членовите на Унијата на млади сили во ВМРО-ДПМНЕ во голем број, срдечно и топло го пречекаа носителот на листата за

Read more

Ветераните и младите на Пехчево и Берово со поддршка на обновата и Игор Јанушев

Игор Јанушев, носителот на изборна единица број 3 денес беше во посета на Пехчево и Берово заедно со Професорката Иванка

Read more

Христијан Мицковски, Игор Јанушев и кандидатите за пратеници ИЕ3 топло пречекани во Кочани

Во градскиот парк пред домот на културата Бели Мугри, Христијан Мицковски, кандидат за Премиер на ВМРО ДПМНЕ, Игор Јанушев, носител

Read more

Голем интерес на граѓаните на Штип за посетата на Игор Јанушев во нивниот град!

  Игор Јанушев, како носител на листата на ВМРО- ДПМНЕ и Коалицијата „За Обнова на Македонија “ денес оствари средба

Read more